Nauka gry na gitarze

Zobacz tabulatury dla artystów na literę:

Nauka gry na gitarze online - tabulatury i ćwiczenia na gitarę

Jeżeli chcesz nauczyć się grać na gitarze, to ta strona jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy wiele ćwiczeń, które pozwolą na udoskonalenie Twojej techniki gry. Dodatkowo przygotowaliśmy sporo utworów, którymi będziesz mógł oczarować Twoich znajomych.

Nauka gry na gitarze jeszcze nigdy nie była taka prosta. Mamy nadzieję, że nasze darmowe lekcje przypadną Wam do gustu i dzięki nim nauka gry na gitarze stanie się łatwa i przyjemna. Nasz serwis został stworzony z myślą o gitarzystach, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować naukę gry na gitarze. Z nami nauczysz się grać na gitarze klasycznej, gitarze akustycznej, jak również gitarze elektrycznej.

W rozwijaniu Waszej pasji pomogą Wam ćwiczenia oraz utwory, przygotowane w oparciu nuty, tabulaturę, jak również lekcje wideo. Kliknij odpowiedni link, aby rozpocząć naukę gry na gitarze:

Ćwiczenia chromatyczne

Akordy na gitarę

Ta strona to świetny kurs gry na gitarze elektrycznej, akustycznej i klasycznej online. Zbiór ćwiczeń który znajduje się w serwisie pozwoli rozwinąć umiejętności techniczne w grze na gitarze. gitara-elektryczna.com.pl to świetna szkoła na gitarę, zawiera ona lekcje, warsztaty na gitarę. Idealna dla gitarzystów którzy chcą rozwijać swoje umiejętności gry na gitarze.

Internetowa szkoła gitarowa online zawiera wiele ćwiczeń i lekcji, które pomogą rozwinąć technikę oraz szybkość gry na gitarze. Niech nikogo nie zmyli adres strony, ponieważ praktycznie wszystkie ćwiczenia można wykonywać zarówno na gitarze elektrycznej, jak i akustycznej lub klasycznej, więc myślę że każdy młody gitarzysta znajdzie dla siebie jakieś ciekawe lekcje, warsztaty kursy, czy utwory.

Jak wykonywać ćwiczenia na gitarze?

Wszystkie ćwiczenia i utwory warto wykonywać z metronomem lub odtwarzaczem utworów online, zaczynając od wolnego tempa. Gdy dobrze opanujemy dane ćwiczenie, to wtedy należy nieznacznie zwiększyć tempo. Nie należy na początku skupiać się na rozwijaniu szybkości lecz na dokładnym wykonywaniu ćwiczenia, a szybkość gry przyjdzie z czasem.

Ponadto pragnę zwrócić uwagę, że nawet jeśli jakieś ćwiczenie jest zapisane w szesnastkach, to za pierwszym razem najlepiej zagrać je ćwierćnutami, później ósemkami, a dopiero na końcu szesnastkami.

W momencie gdy jakieś ćwiczenie nie chcę Ci wyjść, to nie poddawaj się, ponieważ gitara jest trudnym instumentem i trzeba jej poświęcić sporo czasu, aby stać się wirtuozem gitary. Pamietaj, że nauka gry na gitarze elektrycznej powinna sprawiać Ci przyjemność, ponieważ tylko wtedy osiągniesz pożądane rezultaty.

Komentarze